veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1250-1299 Georges van Raemdonck collectie
[1258] [1259] [1260] [1261] [1262]
kavel: 1260 verkocht € 130.00

Georges van Raemdonck (1888-1966) - Watersnoodramp 1926

"Help!" Oost-Indische inkt met aquarel. Gedateerd 1 jan. 1926.
*In de ochtend van 1 januari 1926 brak de Maasdijk waardoor het Land van Maas en Waal overstroomde.