veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1500-1549 Typografie en fine printing
[1506] [1507] [1508] [1509] [1510]
kavel: 1508 verkocht € 180.00

[Typografie] Manuale Typographicum

Hermann Zapf. Frankfurt am Main, D. Stempel AG, 1954. 100 pp. Blauwlinnen met perkamenten rug, voorplat en rug met vergulde titel, oblong 8vo. Exemplaar uit oplage van 1000. Met 100 bladen met zeer fraai uitgewerkte typografische tekstvoorbeelden in 16 talen in totaal. Het geheel in oorspronkelijke omslagdoos met vergulde titel op voorplat en rug. Met los ingelegd begeleidend tekstboekje Text und Übersetzungen in deutscher Sprache (oorspronkelijk omslag, gebonden).
Omslagdoos vlekkig en beschadigd aan hoeken en rug, verder boek en tekstboekje goede, nette exemplaren.