veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw
[1700] [1701] [1703] [1704]
kavel: 1701 verkocht € 250.00

Boris Grigorieff - Boui Bouis

Berlijn, Petropolis / Razum Verlag, 1924. 64 pp. en 27 litho's. Oplage 500 (ongenumm.) ex. In oorspronkelijk blauwpapieren band met vergulde titel. Folio (37,5 x 28,5 cm.).
Rug lichte gebruikssporen, goed exemplaar.