veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw
[1705] [1708] [1709] [1710] [1712]
kavel: 1709 verkocht € 200.00

Klaas Gubbels (geb. 1934). (Vier stoelen rond een tafel)

Houtsnede, 38,5 x 60 cm., gesigneerd en gedateerd ’03 en 19/55 in potlood, in lijst.