veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw
[1708] [1709] [1710] [1712] [1713]
kavel: 1710 verkocht € 70.00

Jean Albert Pougny (= Ivan Albertovich Puni) (1892-1956). (Kleding en masker op stoel).

Kleurenlitho, gesigneerd "Pougny" op de steen/ plaat, 45 x 25 cm., onder passe-partout en in lijst.