veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw
[1710] [1712] [1713] [1714] [1715]
kavel: 1713 € 1000 - € 2000

Tsuguhara-Leonard Foujita (1886-1968). "Youki".

Portret van de Belgische actrice Lucy Badoud (door de kunstenaar Youki genoemd) in penseel en bruine inkt en gouache kleuring op grijsblauw papier, ca. 1930, bladmaat 24 x 21,5 cm., getiteld en gesigneerd, onder passe-partout en in contemporain metalen lijst zonder glas.
Marges gebruind vanwege het vlekkige passe-partout dat enkele centimeters van het blad rondom afdekt; enkele kreukjes. Prachtig portret van de minnares van de kunstenaar, met blote schouders. Zie ook kavel 1768.