veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw
[1700] [1701] [1703] [1704] [1705]
kavel: 1703 verkocht € 75.00

Willy Belinfante (1922-2014)

Het Wetboek. Kleurenets, 25/70. Gesigneerd r.o. 42 x 32 cm. In passe-partout in lijst achter glas. Lijst 65 x 50 cm.