[181] [182] [183] [184] [185]
kavel: 183 verkocht € 60.00

[Editie met omtrekgravures van Van Woensel] Miguel de Cervantes

De Ridder Don Quichot van Mancha. Miguel de Cervantes de Saavedra. Versneeden naar den hedendaagschen smaak, en verrijkt met afbeeldingen eener nieuwe uitvindinge. 2 delen. Den Haage, J.C. Leeuwentyn, 1802. Gekartonneerd, rug met blauw papier, 8vo, portret van de schrijver en 12 omtrekgravures. Slordige bandjes; complete set.
De afbeeldingen "eener nieuwe uitvindinge" zijn geen litho's, die rond de eeuwwisseling in zwang kwamen maar omtrekgravures die, vanuit Frankrijk, hier enige tijd gebruikt werden.