[226] [227] [228]
kavel: 228 € 180 - € 250

Twee werken van Charles Dickens in eerste editie

(1) The Posthumous Papers of the Pickwick Club. By Charles Dickens. With forty-three illustrations, by R. Seymour and Phiz [= H.K. Browne]. London, Chapman and Hall, 1837. XIV,(2),609 pp. Leer met geribde en vergulde rug, 8vo. Vroege druk van de eerste editie, met S. Veller op titel en p. 342 r. 5, voetnoot op p. 9, signaturen 'E' op p. 25 en 'X2' op p. 261, 'ruined wall' in 2e alinea Chapter V en 'Picwkick' op p. 375. Rug losgaand aan binnenkant, binnen hier en daar vlekkig, verder goed. (2) The Life and Adventures of Nicholas Nickleby. By Charles Dickens. With illustrations by Phiz. London, Chapman and Hall, 1839. XVI,624 pp. Verguld halfleer met geribde rug en gemarmerde platten, 8vo. Eerste editie in boekvorm, eerste druk, met 'visiter' i.p.v. 'sister' op p. 123 r. 17, 'Mercie' op p. 270 r. 15 en 'visiters' op p. 272. Rug wat sleets langs scharnieren, platen hier en daar vlekkig, verder goed.
(totaal 2)