[214] [215] [216] [217] [218]
kavel: 216 verkocht € 1200.00

[Eerste drukken Sherlock Holmes met ex libris Sir. Arthur Conan Doyle] The Strand Magazine

An Illustrated Monthly. Edited George Newness. Deel 1-38 (nummer 1-228). Londen, 1891-dec. 1909, met vele illustraties, oorspronkelijk uniform verguld en geïllustreerd linnen, 4to.
Rug van deel 23 wat sleets, voorts met de normale gebruikssporen/ slijtage. Het eerste deel met het ex libris van SIR ARTHUR CONAN DOYLE. De reeks bevat, naast andere verhalen door Conan Doyle, de eerste drukken van "The Adventures of Sherlock Holmes", in deel 27 (1901) verscheen "The Hound of the Baskervilles". Zie over de bijzondere relatie tussen Sir Arthur Conan Doyle: Adventures in the Strand - Arthur Conan Doyle and the Strand Magazine (2016). Zie voor een overzicht van het door Conan Doyle in The Strand gepubliceerde werk: https://tinyurl.com/y7ad5yzd. (totaal 38 delen)