[174] [175] [176] [177] [178]
kavel: 176 verkocht € 70.00

De Roos uitgaven

Lucifer, J. van Vondel, de Roos, Utrecht, 1954. 134 pp. 4to, in linnen gebonden. Nr. 125/175 + Sebbedee. Joris Vriamont, de Roos, Utrecht, 1976. Nr. 98/175 + Magazijn memoria, Jan van der Pol/ Atte Jongstra, 2004. Nr. 15/175 + De zeven zonden van Jeroen Bosch. Gerrit Komrij, 2009. 3 delen in uitklapbare hoes met dvd. Nr. 15/175 - en Gaspard de la Nuit, fantaisies à la manière de Rembrandt et de Callot par Aloysius Bertrand, illustrée de lithographies dessinées et imprimées par Metten T. Koornstra, de Roos, Utrecht, 1956. Gesigneerd door Koornstra, nr. 137/175 - met De Harp I & II (=compleet) onder redactie van Jan Engelman, M. Nijhoff en A. Roland Holst. De Roos, Utrecht, 1946/48. Beide hors serie, gedrukt voor mevrouw J. van Wees. Met originele grafiek door Dirk van Gelder en Cuno van der Steene.
(totaal 7)