[175] [176] [177] [178] [180]
kavel: 177 verkocht € 70.00

[Small Press] Lot van 6: Herzberg, Judith. De val van Icarus

Sub Signo Libelli, 1983. 1e dr. 19 p. Linnen. 85 genummerde exemplaren. Nr. xxi op Barcham Green laid papier verlucht met kleurenlitho van Chris Buursen + Jan Eijkelboom. Het purper gevecht van de liefde. Zeven vroege gedichten van Laurie Lee, Pij Pers, 1991. Een van 60 gedrukte exemplaren, gesigneerd door de auteur + Marguerite Yourcenar. Een Cantilene van Pentaour en andere gedichten. Vertaald door J.C. Ebbinge Wubben. Arethusa Pers Herber Blokland, 1988. Nr. 109/125 + Frédéric Bastet. Aan Kroiso. Klein dodenboek voor gestorven vrienden. Sub Signo Libelli, 1980. Een van 80 ex. - en 2 andere.
(totaal 6)