veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 800-821 Topografie buiten Europa
[800] [801] [802] [803]
kavel: 801 verkocht € 440.00

[India. Exemplaar op groot papier] Tableaux pittoresques de l'Inde.

Traduction de l'Oriental annual/ traduits de l'Anglais du R.H. Caunter par P.J. Auguste Urbain. Avec 25/ 21 [= 22]/ 22 gravures d'après les dessins originaux de Wm. Daniell. Parijs, Bellizard etc., 1834-1836, 3 delen, (6), 260,(2); (8),266,(2); (6),290,(2) p., met in totaal 69 staalgegraveerde platen, contemporain (of iets later) halfmarokijn met vergulde rug (o.a. met illustratie van een waterpijp), imitatie-zijden schutbladen, gemarmerde platten, bovensnedes verguld, 4to formaat (8vo katernen).
Een nagenoeg perfect, compleet exemplaar op groot papier (deels onopengesneden), op de lichte roestvlekkigheid (voornamelijk de platen) na is de set als nieuw. Alleen het deel 1835 in PiCarta.