veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 800-821 Topografie buiten Europa
[800] [801] [802] [803] [804]
kavel: 802 verkocht € 70.00

[Japan] Vier titels: (1) Unbeaten tracks in Japan.

An account of travels in the interior including visits to the aborigines of Yezo and the shrine of Nikkô. By Isabella L. Bird. Londen, J. Murray, 1907, XXIV,336 p., met houtgegraveerde illustraties, zeer fraai contemporain gebonden in blauw kalfsleer, voorplat met centrale vergulde spreuk "Beati mundo corde", beide platten met vergulde borders, rijk vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje, alle sneden gemarmerd (lichte slijtage/ scheurtje op scharnieren, maar een mooi exemplaar).
(2) Form and space of Japanese architecture. Photographs by Norman F. Carver, Jr. Eerste druk. Tokyo, Shokokusha, 1955, 200 p., met 158 fotografische illustraties, oorspronkelijk linnen met stofomslag, 4to; (3) F.M. Trautz. Japan, Korea and Formosa. The landscape, architecture, life of the people. Photographs by A. von Graefe (...) and others. Berlijn etc., Atlantis, z.d. (1930), rijk geïllustreerd, oorspronkelijk goudgeletterd linnen met stofomslag, folio (stofomslag deels gebruind en kleinere defectjes; de geliefde Engelstalige editie). En met nog 1 andere. (totaal 4)