veiling / Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 800-821 Topografie buiten Europa
[802] [803] [804] [805] [806]
kavel: 804 verkocht € 500.00

Album Egyptische Gezigten

Egyptische Gezigten. [Op Steen gebragt naar de oorspronkelijke Teekeningen van den Luit. Gen. De Howen door L. de Koningh]. Dordrecht, Steendrukkerij Steuerwald & Co, [1827-1830]. Oblong 4to (23,5 x 32 cm.). Originele band, groen, half-marokijn, gemarmerde gekartonneerde platten, titel in rood en goudopdruk op voorplat; 4 gelithografeerde tekstbladen en compleet met 24 gelithografeerde platen met onderschrift. Vroeg 19e-eeuws reisalbum over Egypte; in zeer goede staat.