veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1300-1330 Aziatische kunst en fotografie
[1302] [1303] [1304] [1305] [1306]
kavel: 1304 verkocht € 220.00

Willem G. Hofker (1902-1981)

Ni Asoeg in Ardja. Premie ets, 1944, gesigneerd in de plaat. Gepubliceerd door De vereniging tot bevordering van Beeldende Kunsten. Met marge, mooi helder exemplaar in passe-partout. Afm. 27 x 23 cm.