veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw
[1500] [1501] [1502] [1503] [1504]
kavel: 1502 verkocht € 75.00

Antonio Tempesta (1555-1630)

2 kopergravures/ etsen, ingelijst met passe-partout achter plexiglas. Uitgegeven door Nicolaus van Aalst, Rome. (1) Aetas Argentea met Latijns onderschrift (in vert.): Het zilveren tijdperk: mensen bewerken het land en houden vee. Ze wonen in huizen. 1599. (2) 'Een leger valt aan over een brug'. Gesigneerd door Nicolo van Aelst en Antonius Tempesta. 1603. Lijsten 42 x 51 cm.
(totaal 2)