veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw
[1504] [1505] [1506] [1507] [1508]
kavel: 1506 € 60 - € 100

Portret van Maximiliaan III, Groothertog van Oostenrijk

Maximilianus Archidux Austriae, Dux Burgundiae et Serenissimus Teutonici, Ordinis Supremus Commendator. Ets/ gravure (40 x 27 cm.) naar P.P. Rubens door Jonas Suyderhoef (het portret) en Pieter Soutman (de bordure), ca. 1650. Smalle randen. Eenvoudig passe-partout.