veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw
[1505] [1506] [1507] [1508] [1509]
kavel: 1507 verkocht € 80.00

[Klederdrachten Zeeland] 3 prenten

Ingelijst met passe-partout achter glas van klederdrachten in Noord-Beveland, Zuid-Beveland en Walcheren. 3x kleurenlitho uit: Nederlandse Zeden en Gebruiken door R. de Vries Jr. naar Bing en Braet von Uberfeldt, 1857. Litho's ca. 40 x 30 cm., lijst 63 x 53 cm. Toegevoegd: 2 ingelijste Infanterie-prenten in kleurenlitho van een Nederlandsche Infanterie Soldaat en een Flankeur resp. door J. Delfosse Jr en Schouten Carpentier naar L. Böens. Brussel, ca. 1830-50. Lijsten 52 x 46 cm.
Lijst Walcheren zonder glas. (totaal 5)