veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw
[1506] [1507] [1508] [1509] [1510]
kavel: 1508 verkocht € 110.00

Botanische prenten

10 ingelijste handgekleurde kopergravures van blad en bloem van bomen en struiken met o.a. Europische Judasboom, Cercis Siliquastrum en Elsbladige Clethra, Clethra Alnifolia. Ingelijst met passe-partout achter glas. Gravures 30 x 23 cm., lijsten 57 x 50 cm. Ca. 1800. 2 lijsten besch. (glas).
(totaal 10)