veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1500-1549 Fine Arts: 16de-19de eeuw
[1507] [1508] [1509] [1510] [1511]
kavel: 1509 verkocht € 100.00

Botanische prenten

10 ingelijste handgekleurde kopergravures van blad en bloem van bomen en struiken met o.a. Styve Kornoelje-boom, Cornus Stricta en Gewoone Ahornboom met bonte bladen, Acer pseudo Platanus. Ingelijst met passe-partout achter glas. Gravures 30 x 23 cm., lijsten 57 x 50 cm. Ca. 1800. 2 lijsten besch. (glas).
(totaal 10)