veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I
[1599] [1600] [1601] [1602] [1603]
kavel: 1601 € 60 - € 90

Monografieën kunstenaars

Constant: Les trois espaces. Jean-Clarence Lambert. Paris, Éditions Cercle d'Art, 1992. 207 pp. Linnen met orig. stofomslag + Braque: The Complete Graphics. Catalogue raisonné. Dora Vallier. New York, Gallery Books, 1982. 318 pp. Linnen met orig. stofomslag. S.o. iets roestvlekkig + Marchel Duchamp. Edited by the Museum Jean Tinguely Basel. Hatje Cantz Publishers, 2002. 231 pp. Linnen met orig. stofomslag in plastic + 10 andere.
(totaal 13)