veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I
[1601] [1602] [1603] [1604] [1605]
kavel: 1603 verkocht € 90.00

Monografieën kunstenaars

Picabia. Maria Lluïsa Borràs. Vert. Kenneth Lyons. London, Thames and Hudson, 1985. 549 pp. Linnen met orig. stofomslag. Stofomslag met gebruikssporen en penkrabbels, verder goed + El Lissitzky: Life, Letters, Texts. London, Thames and Hudson, 1980. 410 pp. Linnen met orig. stofomslag + Mondriaan. Staatsgalerie Stuttgart, 1980. Ausstellung und Katalog Ulrike Gaus. 317 pp. Paperback + 18 andere.
(totaal 21)