veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I
[1602] [1603] [1604] [1605] [1606]
kavel: 1604 verkocht € 50.00

[Naslagwerken] Walther Bernt + Pieter A. Scheen

Walther Bernt. Die Niederländischen Maler und Zeichner des 17. Jahrhunderts 1-5. München, Bruckmann, 1979-1980. 5 delen, deel 1-3: 4., überarbeitete Auflage; 4-5: 2., überarbeitete Auflage. Uniform groen linnen met vergulde titel. Goede set, compleet + Pieter A. Scheen. Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950. Den Haag, Kunsthandel Pieter A. Scheen, 1969-1970. 2 delen. Met 954/ 1017 illustraties en orig. stofomslagen. Snede iets vlekkig, stofomslagen met gebruikssporen. Goede set.
(totaal 7)