veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I
[1606] [1607] [1609] [1610] [1611]
kavel: 1609 verkocht € 700.00

[Cobra] Artistes Libres

Première serie du bibliotheque de Cobra. Editions Ejnar Munksgaard, Copenhague, 1950. Complete reeks van 15 delen met gelithografeerde voorplaten: 1) Pierre Alechinsky; 2) Else Alfelt; 3) Karel Appel; 4) Atlan; 5) Ejler Bille; 6) Constant; 7) Corneille; 8) Jaques Doucet; 9) Sonja Ferlov; 10) Stephen Gilbert; 11) Svavar Gudnason; 12) Henry Heerup; 13) Egill Jacobsen; 14) Asger Jorn; 15) Carl-Henning Pedersen. Toegevoegd overzichtsblad en Ortvad, tekst Christian Dotremont, Silkeborg Kunstmuseum 1979. Set in zeer goede staat.