veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I
[1603] [1604] [1605] [1606] [1607]
kavel: 1605 verkocht € 100.00

[Automobilia. Volvo] Leentje Linders (1942-)

8 etsen met Volvo-modellen. Eigen druk op geschept papier, 1985-1990. Alle genummerd in beperkte oplage, incl. 2x artist's proof. Afmetingen ca. 56 x 78,5 cm. (1x staand). 5 ingelijst onder glas.
(totaal 8)