veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00 / 1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I
[1599] [1600] [1601]
kavel: 1599 € 400 - € 800

[Mode] Jean Patou (Frankrijk, 1880-1936)

73 mode-ontwerpen van ontwerper Jean Patou, grotendeels bestaande uit potloodtekeningen, enkele verder uitgewerkt in kleur en aquarel, deels in passe-partout gezet.
Deels uitgewerkte modeschetsen, alle met vrouwelijke modellen.

*Jean Patou ontwierp het eerste moderne tennis tenue (met jurk tot de knieën), de eerste designer stropdas en kwam met de eerste zonnebrand-olie en het parfum "Joy" (1936) dat nog altijd wordt geproduceerd.