1000-1062 Strips

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1020
[Comics] Lot met 38 Silver Age Comics
-9 Dell Comic uitgaves en 29 Gold Key uitgaves uit ca. 1961-62 waaronder Tarzan (7 nummers); Rawhide no. 1, 1963; John F. Kennedy, Dell, 1964; Dracula Dell Oct.-Dec. 1962; Freedom Agent no. 1, 1963; Turok son of Stone, nr. 30, 1962, etc. Alle in vrijwel nieuw-/ nieuwstaat.-

verkocht € 110.00
kavel: 1021
De Nieuwe Avonturen van Corentin
-Lombard Collectie deel 3, 1952. Gebonden met rood linnen rug. 64 p. Zw-w. met 4 gekleurde platen. Minimale gebruikssporen, linkerhoek wat sleets, net exemplaar.-

verkocht € 125.00
kavel: 1022
Marten Toonder - Koning Hollewijn
-Mondria, 1981-1991. Complete reeks van 30 paperbacks. Als nieuw.-

verkocht € 240.00
kavel: 1023
[Pulp] De Groote Avonturen te land - ter zee - in de lucht
-1e jaargang dl. 1-19, 1923 (= alle nummers) met als vervolgverhaal "De Reis om de wereld van professor Pepermans". Eerste twee nummers los van de bundel, overige delen gebundeld.-

verkocht € 160.00
kavel: 1024
Underground comics
-Snatch Comics, 6 nrs. in herdruk + Lehrlings Front 1. Berlin, Basis Verlag. Geniet, 43 pp. + Mr. Natural. Apex Novelties, 1970 + nr. 2, 191 + Your Hytone Comix. Idem, 1971 + Black and White Comics. Idem, 1973 + Heavy Tragi-Comics #1. 1969 + Captain Guts: America's Savior, 1969 + Fabulous Furry Freak Brothers, 10 nrs. + 24 andere. Meest in goede staat.-

verkocht € 160.00
kavel: 1025
Frans Piët
-Sjors, voorzitter van de rebellenclub. Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen. Boumaar, 1990. Nr. 56 van 100 in halflinnen gebonden exemplaren + Sjors van de Rebellenclub Vier en negentig vrolijke vertellingen. Stripwinkel Sjors, 1993. Genummerd en gesigneerd door Carol Voges + Sjors 67 vrolijke vertellingen, Stripwinkel Sjors, 1990. Genummerd en gesigneerd + Serie Oudhout deel 3-6. Boumaar, 2000. In groenlinnen met opgeplakte voorplaat - en 4 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1026
Marten Toonder - Tjerita Kutsjing "Si Putih"
-Penerbitan Djambatan, Amsterdam, Pembangunan, opbouw Djakarta, 1950. Indonesische vertaling van "Tom Poes Vertellingen" uit 1949. Redelijk goed exemplaar zonder stofomslag, met rood linnen rug.-

verkocht € 1400.00
kavel: 1027
Walt Disney
-Wand-strip Fantasia, nr. 3, 1963. Bestaande uit 5 plaatjes. Reclame leporello uitgegeven door B. Wassink en Zn. Hilversum (stempel) + Disneyland Circus Kinderzakdoeken set en carrousel, ca. 1950 + I've got no strings. Walt Disney Pinocchio. Leigh Harline, copyright Irving Berlin New=York, Ed. Salabert, Paris. Bladmuziek voor 11 verschillende instrumenten - en idem voor 2 andere stukken uit dezelfde film.-

verkocht € 110.00
kavel: 1028
Marten Toonder - Kinderpost
-1965. Etui voor kinderpost. Plastic etui met afbeelding van Joris Goedbloed en Tom Poes. De afbeeldingen werden ook gebruikt voor de puzzels van Luteijn.-

verkocht € 100.00
kavel: 1029
Diverse jaren 50
-De Merkwaardige Belevenissen van Smidje Verholen Serie 1, Loek van Delden, Avan, 1952. Oblong, gebrocheerd. In nieuwstaat + reclame-uitgave Centrale Bureau van de Vrijwillige In- en Verkoop Organisatie VIVO, Amsterdam 1956. 14 p. Geniet. Beschadigd aan rug en hoeken, redelijk goed ex. + Jimmy Comando dl. 1 en 2, Nooitgedacht, 1961. Oblong, geniet. Goede ex. + privébundeling van de 4 Aram deeltjes: Aram en het zwaard van Palermo + De Gouden Horde + De Leeuw van Bashra + De Ondergang van Ur, Piet Wijn, Neerlandia. 1954-55 - en 4 andere.-
€ 75 - € 150