1000-1062 Strips

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1040
Marten Toonder
-The Bumble Film Book. Special limited edition no. 226. Rob Houwer's Filmcompagnie, Amsterdam, 1983. 94 pp. Sc + The Flatteners by Marten Toonder starring Sir Oliver Bommel. Transl. James Brockway, after a version by Kasper de Graaf. The Publisher, 1983. 84 pp. Sc - en 3 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1041
Marten Toonder
-Kappie en het Neveleiland. D.A.V.I.D., 1947. Kaftje aan rug besch. + Tom Poes ontdekt het geheim der blauwe aarde, De Courant Het Nieuws van de Dag, 1941. Oblong, geniet, 64 pp. + Tom Poes in den Toovertuin De Courant Het Nieuws van de Dag, 1942. Beide met gebruikssporen, redelijk goede ex. + 2e serie nrs. 1, 5, 6, 7 in redelijk goede conditie en nr. 10 als nieuw - en Tom Poes en de Kniphoed + Tom Poes en het Tijddeurtje, Niemeijer, 1958 dl. 1 en 2.-

verkocht € 140.00
kavel: 1042
Marten Toonder
-Tom Puss pa eventyr, Politikens Forlag, 1950. Deense editie van Tom Poes vertellingen. Platten wat smoezelig met enkele schaafplekken, versozijde voorplat besch. in rechter benedenhoek + 24 Zweedse krantenstroken, jaren 50. 21 met titel Tom Pus i Djungeln, 3 titelloos. Met begeleidende brief van Anders Berglund NAFS(K) aan de vorige bezitter - en 1 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1043
Marten Toonder
-Tom Poes Oberon reeks deel 1-31 (+ doubl. de Bombardonder), 1974-1984 + Arnold Heertje. Heer Bommel als Theoretisch econonoom, de Bezige Bij, 1978 + De Nullijn in de Econonische Praktijk, (idem) + Tom Poes Blokkendoos. Kosbu, 1992 - en 39 andere meest illegale uitgaves van Tom Poes.-

verkocht € 220.00
kavel: 1044
Marten Toonder
-Kapstok met heer Bommel en Tom Poes. Gele houten kapstok met gelakte vorm en twee hangstokjes met Bommelfiguur (Onar) en Tom Poes, beide identiek aan de Onar houten figuren, ca. 1944. Afm. 29,5 x 21 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1045
Hans G. Kresse - Eric de Noorman
-Bijna complete reeks van 49 deeltjes Eric de Noorman, waarvan 20 in zeer goede staat, de overige delen met gebruikssporen, maar meest in redelijk goede staat.-

verkocht € 180.00
kavel: 1046
Marten Toonder
-Kappie en de Gouden El. Vereniging van Ambtenaren bij de Scheepvaartinspectie t.g.v. hun 75-jarig bestaan. Amsterdam, 1984. Klein knikje l.b., verder als nieuw + Plakboek voor Ollie. B. Bommel plaatjes. Oblong versie, Luteijn, 1956 (plaatjes met zijstrook) + Tom Poes; Quaker Oats, Rotterdam, 1952. 48 pp. Compleet met alle plaatjes. Matig exemplaar - en een leeg album in zeer goede staat erbij + Verkeerd Verkeer, RPS, 1953 + Tom Poes en een vermakelijke beestenboel. Johan Lugeer en Marten Toonder, W.L. Salm & Co, Amsterdam, 1945. Naam op schutblad, verder vrij goed ex. - en 6 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1047
Marten Toonder
-Tom Poes Leg-puzzle. De Muinck & Co, Amsterdam, 1947. Puzzel 1. Op de Kermis + De ontdekkingsreiziger + De visvangst. Beide met doos + "Heer Bommel is bezig zijn memoires te schrijven" en "Heer Bommel houdt het familiealbum bij", reclame legpuzzels, Gimborn, Zevenaar, 1955. In lijst achter glas + "Verboden te Vissen", houten legpuzzle in doos. Doos op enkele plekken wat besch. + Tom Poes Leg Puzzle no. 3 en no. 4, De Reus en De Reiskoets, Gustav Czopp, Amsterdam, Diana Edition, 1941. Puzzle met voorplat van de doos. Beide met bijgemaakte stukjes.-

verkocht € 130.00
kavel: 1048
[Marten Toonder] Curiosa
-Ollie B. Bommel. ONAR figuurtje, ca. 1944. Licht sleets + Wammes Waggel, houten figuur met stempel op achterzijde + Roberti's Jeugdtoneel. Affiche Tom Poes en Ollie B. Bommel Harmonie theater Tilburg. Ca. 1960. 62 x 36,5 cm. + 3 Bim-Bam-Bom puzzels: Dickerdack, Wammes Waggel en de Maat + Sola Bestek, Dick Bruna variant, Mercis 1974: Set met lepel, vork en schuiver in orig. doos - en oudere variant in roze doosje met twee vorkjes + 3 speldjes, een Amro sticker, 4 puzzels, Diana Edition puzzel 1, 3 en 4 in orig. doos, niet gelegd, nr. 2 met voorzijde doos en een nagemaakt stukje + 2 stukjes gordijnstof, 2 Wajang Toverschijven, Tom Poes Kalender 1980 + Ariadne 219, 1965 met ontwerp Tom Poes jurkje + kartonnen display Joost en Bimbo rubber pop Ollie B. Bommel, 1960. -

verkocht € 170.00
kavel: 1049
Carel Voges - Kokkie Stabokkie
-Maggis Sprookjespak: De avontuurlijk avonturen van Kokkie Stabokkie. Kokkie Stabokkie en de Stipstappers. Carel Voges, ca. 1954. Uitvouwstrip waarin zaten: 2 zilverzakjes Kippenbouillonsoep, 1 zilverzakje Groentesoep en 1 zilverzakje Kalfsbouillonsoep. Met 5 platen - en het bijbehorende affiche. 22,5 x 60 cm.-

verkocht € 190.00