1000-1062 Strips

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1050
Marten Toonder - vloerkleden
-Heer Bommel en Tom Poes in de Oude Schicht (versie met blauwe lucht) + Heer Bommel neemt een douche aan het strand + Panda en Joris Goedbloed aan de haal + Kappie op het tropische eiland. Uitg. onbekend, ca. 1955 (= 149.1-2-5 en 6, Santbrink, 1988 p. 96) - toegevoegd een (verkleurd) vloerkleed van Kuifje.-

verkocht € 160.00
kavel: 1051
Hergé
-E. Aventuranan di Kuifje E Asuntu di Florisol. Papiamento uitgave van Kuifje en de zaak Zonnebloem. 1 van de 12 exemplaren bestemd voor sponsors van de Stichting Kuifje in Papiamentu, oftewel Fundacion Galiña. Gesigneerd door Jan Aarnout Boer, één der initiatiefnemers - en de editie die in een oplage van slechts vier exemplaren verscheen voor de belangrijkste participanten van het project. Dit is het exemplaar voor Co de Koning. -

verkocht € 160.00
kavel: 1052
Arman en Ilva
-Promotiemap Toonder Studio's van Lo Hartog van Banda's strip Arman en Ilva, 1969. 27 kopieën van stroken met begeleidend verhaal en brief aan de hoofdredacties van de grote provinciale dagbladen, gedateerd 25 april 1969 in originele promo-map van Toonder Studio's.-

verkocht € 110.00
kavel: 1053
Marten Toonder
-Stoffen boek met 8 figuren (los) als de gordijnstof (Santbrink 160.3, p. 105). Ofwel bedoeld als sample-boek of als stoffen boek voor kinderen. Wat vlekkig ex. - en 7 van de 8 figuren los (Wammes Waggel ontbreekt) en 2 stukken gordijnstof (groen en geel). -

verkocht € 380.00
kavel: 1054
De Verdwenen 7000
-Ger van Olven, Hoofd-inspectie Luchtbescherming, 1942. Bij rug open, hapje uit achterplat en hoekje voorplat. Redelijk ex. van dit zeldzame oorlogs-stripje + Geheim-Agent X-9. Heliumdieven + Avontuur in Panama. Austin Briggs, Suykermoolen, 1948. Beide met enkele gebruikssporen - en De avonturen van Van Bergen dl. I t/m VI, Douwe Sikkema, Jan Haan uitgaven, 1947 - en 2 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 1055
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-De Ziedende Zooiers. Uitgave van de studentenalmanak van de Amsterdamse studentenvereniging ASC/AVSV, 1982. Geniet, 14 pp. (=50-63). -
€ 50 - € 80
kavel: 1056
Y-man
-Y-man nr. 2, Complex de Hoge Hoed + nr. 3, Het Flipse Complot + nr. 4, Spoed voor Speed. Bestemd voor medewerkers, relaties en klanten van Ytong Gorinchem. Elk 23 pp., 8vo, geniet. 1998 + Raadsels rond de races. Miller-serie no. 1 + Verklaringen rond de races. Miller-serie no. 2. Beperkte oplage van 25 exemplaren naar de uitgave van ATH, 1952. Met opnieuw ontworpen voorplaat voor deze uitgave, m.m.w. uitgeverij ATH, Marint Lodewijk en Karl ter Maat, Meppel, 1988 - en Een geval van Verdrinking of hoe Dick ondanks de aandrang van velen buiten de deur niet uit wilde van droefenis. Dik van Halsema. Geïllustreerd door Joost Swarte. 14 (=12) pp. 8vo, geniet. -

verkocht € 110.00
kavel: 1057
Popeye
-Popeyeclub. Bewijs van Lidmaatschap, gezinskaart voor het jaar 1939. Met het bijbehorende speldje. Lidmaatschapskaart netjes ingevuld. -

verkocht € 120.00
kavel: 1058
Marten Toonder/ Henk Kabos - De Avonturen van kapitein Brulboei
-Faam Pepermunt, 1950. Complete reeks van 24 reclamestripjes. -

verkocht € 180.00
kavel: 1059
Marten Toonder/ Henk Kabos - Avonturen van Generaal Trip
-Faam Pepermunt, 1948. Bijna complete reeks met 21 van 24 reclamestripjes (manco nr. 11, 16 en 21). Alle in goede staat.-

verkocht € 260.00