1000-1062 Strips

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1060
Album van de Kindervriend
-21e jaargang, 1932. Geïllustreerd Weekblad voor de jeugd. Uitgave Patria, Antwerpen. Complete bundel met nrs. 1 t/m 26 van dat jaar. Elke voorpagina en 1 of 2 andere pagina's met diverse strips. Rug aan boven- en onderzijde besch., randen wat sleets, intern goed + 1-6, 1e jaargang 1923. Uit bundel genomen waardoor de rug los ligt. Nr. 5 zonder voorplat - en nr. 14 en 15. Met strips als Een Vertooning van Belang of Keesje op ontdekking uit + Volledige Jaargang van de Kindervriend. Bundeling 16e jaargang 1927/1928, nr. 218 t/m 263. Hiervan liggen de eerste en laatste nummers los en zijn in sommige gevallen ernstig beschadigd. Verkocht met alle feilen.-

verkocht € 110.00
kavel: 1061
Walt Disney
-Mickey Mouse Safe-toy Cinema. Camera met 5 filmpjes (in orig. verpakking). Camera in originele (gehavende en provisorisch herstelde) doos - met Mickey Mouse Annual. Dean & Son, 1945. Voorzijde enkele kreukjes, verder goed. 189 pp. + (idem), 1946 + Mickey Mouse and Pluto the Pup. London & Glasgow, 1936. Band en rug aan randen geschaafd, wat los in band. Redelijk exemplaar - en The Art of Walt Disney by Robert D. Feild. Collins, London and Glasgow, 1944. 290 pp. In halfleer met katoen gebonden. Zonder stofomslag.-

verkocht € 110.00