[805] [806] [807] [808] [809]
kavel: 807 € 200 - € 400

[Egypte] Originele getinte lithografie

Met de hand bijgekleurd. 34,5 x 50 cm. Zicht op de Nijl met op de voorgrond ruïnes met vier Egyptische mannen, een tentenkamp en reizigers. In het middengedeelte de Nijl met boten en op de achtergrond heuvels en bergen. Prachtige litho uit David Roberts, Sketches in Egypt & Nubia. London, Moon, 1842-49. Op kartonnen plaat opgeplakt. Goed.