[809] [810] [811] [812] [813]
kavel: 811 verkocht € 340.00

Reizen rondom de Weereld

Ondernomen op bevel van Zyne Majesteit den tans Regeerenden Koning van Groot-Brittanje, Tot het doen van ontdekkingen in het Zuider Halfrond en volvoert door den Kommandeur Byron, Kaptein Wallis, Kaptein Carteret en den Luitenant Cook, met de schepen De Dolphyn, de Zwaluw en de Ondernemer. John Hawkesworth. Rotterdam, Reinier Arrenberg, 1774. (8),315, (1) pp. Met uitvouwbare kaart van de Oude en Nieuwe Waereld door Bonne (wat slordig ingevouwen, scheurtje bij vouw r.o.). 4to, in halfleer.
Band wat sleets, achterste schutblad door kind met potlood beklad.