[811] [812] [813] [814] [815]
kavel: 813 verkocht € 180.00

[Indonesië] De Boroboedoer bij volle maan.

Ets en aquatint gedrukt in blauw door J.C. Poortenaar (1886-1958), 40 x 50 cm., gesigneerd in potlood, ingelijst onder passe-partout.
Gebruind in blanco marges, niet onderzocht buiten de lijst.