1437-1499 Subcultuur

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
[1437 - 1446] [1447 - 1458] [1459 - 1468] [1469 - 1478] [1479 - 1488] [1489 - 1498] [1499 - 1499]
kavel: 1459
Oz Magazine 1967-1968
-Nrs. 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10 en 11. No. 4 Gold quadruple cover door Michael English; no. 6, 7, 9 en 11 cover Martin Sharpe. No. 8 zonder de Che Guevara poster, no. 11; Stickerissue - 2 plaatjes uit voorplaat geknipt, verder alle in zeer goede staat. -

verkocht € 1100.00
kavel: 1460
Oz Magazine 1968-1969
-No. 12 t/m 20; no. 12 (uitvouwbare krant met poster), 15 en 16 Martin Sharpe covers, no. 13 met foldable golden Nigel Weymouth en Micheal English poster als cover. Alle in goede staat. -

verkocht € 1100.00
kavel: 1461
Oz Magazine 1969-1972
-Lot met nrs. 23, 24, 25, 27 t/m 31, 33 t/m 38, 42, 43, 45 , 46 en 48. No. 24 cover besch., zonder de Crumb poster, no. 30 stukje uit pag. 37/38 bovenaan weggeknipt. No. 28 zeldzame 'Blue Cover' van het School Kids nummer, no. 35 Pink/Blue cover van het Pig nummer - en enkele krantenknipsels over het magazine.-

verkocht € 2800.00
kavel: 1462
Read and Hook Up! Please
-Map met 46 ingelegde gestencilde vellen die ter plekke ontstond tijdens de Paradiso-Calypso-show van Hans Plomp, Simon Vinkenoog, Steef Davidson, Huib Schreurs, Amsterdam, 10 juni, 1977. Zeer zeldzame map uit collectie Steef Davidson. -

verkocht € 220.00
kavel: 1463
[Insektensekte] Theo Kleij (1936)
-Theogram: 8. Een theotraal vervolgverhaal over een deskundologiese reis naar de oersprong - ekspedities naar onontdekte prehistoriese rotsschilderingen, in de bergen en bossen van Centraal India. Gestencild op een Xerox, nr. 22/50 aan Ernst Vijlbrief, met persoonlijk schrijven door Kleij aan Vijlbrief, 1995. Stencil in harmonicavorm, ca. 7 meter lang. Uitgave "De volle Maan", Insektensekte, in handgeschreven en betekende enveloppe.-

verkocht € 130.00
kavel: 1464
[Psychedelisch affiche] Marijke Koger - Book a trip
-Trigram Press, London, 2nd printing, 1967. Lithografie. 58 x 45 cm.-

verkocht € 160.00
kavel: 1465
[Psychedelisch affiche] Marijke Koger - Love
-2nd printing, Trigram Press, London, 1967. Lithografie. 58 x 45 cm. -

verkocht € 140.00
kavel: 1466
[Psychedelisch affiche] Marijke Koger - Love Dylan
-2nd printing, Trigram Press, London, 1967. Lithografie. 62,5 x 46 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1467
[Amsterdam] Protest metro Nieuwmarkt
-Lot protestblaadjes tegen de bouw van de metro. Bevat o.a. Het metrorapport van de nieuwmarkt. Een uitgave van de aktiegroep Nieuwmarkt, juli 1974. Ringband, 58 pp. + ex. in 2e druk (geniet) + 13 nrs. van Nieuwmarkt Weekblad, 1975 (incl. dubbele) + 15 nrs. van Nieuwmarkt Dagblad, 1975 (incl. dubbele).-

verkocht € 100.00
kavel: 1468
[Tijdschrift] Nieuws Markt
-Protestblaadje tegen de metro (t/m nr. 19 met ondertitel 'geillustreerd Bethaniennieuws'): nr. 1 t/m 48 (zonder nrs. 7, 10, 15, 18, 42 en 43). Met doublures. Geniet in bovenhoek.-
€ 80 - € 150