2500-2541 Ephemera en ansichtkaarten

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[2500 - 2509] [2510 - 2521] [2522 - 2531] [2532 - 2541]
kavel: 2510
Sluitzegels
-Oblong linnen album met ca. 450 ingeplakte sluitzegels (enkele los), vrijwel alle Duitstalig, ca. 1910-1920. -

verkocht € 120.00
kavel: 2511
Sigarenetiketten
-Lot van 135 sigarenetiketten, alle eerste helft 20ste eeuw, deels van Nederlandse Sigarenfabrieken als Vendelier, de Gezant, Nico, de Bruintjes en la Brabançonne, deels internationaal als Cubapost, Flor Fina, Tristan en Milori - en een vel met Model-zegels voor den tabaksaccijns uitgifte 1 april 1941. -
€ 75 - € 150
kavel: 2512
[Ansichtkaarten] Middellandse Zeegebied
-Een verzameling ansichtkaarten uit de periode 1900-1940. Ca 250 stuks. Spanje, Portugal en Italië.-

verkocht € 60.00
kavel: 2514
[Ansichtkaarten] België
-Een verzameling van 400 Belgische kaarten. Periode 1900-1940.-

verkocht € 100.00
kavel: 2516
[Ansichtkaarten] Duitsland
-Een lot van 65 gelithografeerde kaarten en 10 fotografische Duitse ansichtkaarten. Periode 1900-1920.-

verkocht € 160.00
kavel: 2517
[Ansichtkaarten] Artiesten
-Een uitgebreide collectie kaarten met artiesten, periode 1940-1970. Ca. 400 stuks. Hierbij circa 100 moderne kaarten.-

verkocht € 100.00
kavel: 2518
[Ansichtkaarten] Verenigde Staten/ Canada [Vervallen!]
-(Vervallen)-
€ 0 - € 0
kavel: 2519
[China] 6 boekenleggers
-Serie van 6 gelithografeerde boekenleggers met als onderwerp hulp aan China door en voor Chinezen, gesigneerd E.S. W. Ontwerp N.P., 1930.-

verkocht € 60.00
kavel: 2520
[Boekenleggers] Lu Biscuit
-Complete (?) reeks van 14 gelithografeerde art nouveau boekenleggers, uitgegeven voor Lu Biscuit, ca. 1900. Aan achterzijde "Grand Prix Paris 1900". -

verkocht € 100.00
kavel: 2521
[Boekenleggers] [Wiener Werkstätte] Carl Strathmann (1866-1939)
-11 (van een set van 12?) gelithografeerde art nouveau boekenleggers, gemaakt voor Koekfabriek Charles Cabos, Wenen, ca. 1910. -

verkocht € 190.00