2500-2541 Ephemera en ansichtkaarten

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[2500 - 2509] [2510 - 2521] [2522 - 2531] [2532 - 2541]
kavel: 2522
Nederlandse Postzegels
-Collectie van vijf vellen Nederlandse postzegels in lijst. 1) 1943, Michiel de Ruyter 7,5ct. Vel van 50 zegels, postfris; 2) 1943, Dag van de Postzegel, De postkoets. Drie vellen van 2x 25 en 30 zegels, elk in eigen lijst. Postfris; 3) 1977, Amphilex 75ct. Vel van 50 zegels, ongebruikt, aan de hoeken vastgeplakt; 4) Postkaart Rotterdam - Parkkade met afbeeldingen van Nederlandse postzegels en poststempel, in lijst.-
€ 70 - € 140
kavel: 2523
Sigarenetiketten
-Lot van ca. 110 sigarenetiketten, alle eerste helft 20ste eeuw, deels van Nederlandse Sigarenfabrieken als Hertog van Brabant, Onze Buitenhuizen en Fortuna, deels international als Amerigo Verspucci en Flor Fina. Daarbij enkele oude wijnetiketten.-
€ 65 - € 110
kavel: 2524
George Studdy - Bonzo kaarten
-Lot met ca. 160 kaarten uit de jaren 20-30 van Bonzo, alle ongelopen, in zeer goede staat.-

verkocht € 400.00
kavel: 2525
Vloeiboeken
-The "Milky Way" Calendar 1907, koordgebonden rechthoekig omslag, met 6 vloeibladen + Pear's Blotting Book with Dictionary 15,000 Words and Atlas 60 Maps. 1897, met 7 vloeibladen + The Royal Primrose Atlas of the World, 1915, met 4 vloeibladen + Handy Book of Blotters, met 1934 en 1935, 16 vloeibladen + 12 andere.-
€ 100 - € 200
kavel: 2526
Vloeiboeken Engeland
-Royal Insurance Company Limited. 1906, met 11 vloeibladen + idem, 1909, met 12 vloeibladen + "Far from the Madding Crowd", 1931, 10 vloeibladen + The Yeomen of the Guard. Souvenir Programma Blotter, 1926, 14 vloeibladen + John Burnett & Co., Wine & Spirit Importers, Highbridge, 6 vloeibladen + 7 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 2527
Vloeiboeken
-The Open Door. Voorbeeldenboek van vloeibladen, Murphy Blotters uit Red Oak, Iowa, 1950. Ringband, 26 pp. met opgeplakte of ingestoken voorbeelden van vloeibladen. 1950 + Illustrated Advertising Blotters. Stock deliveries of this line made during year 1932. Koordgebonden, 14 pp. met voorbeelden van vloeibladen. Zonder fabrikant + 5 andere met voorbeelden van vloeibladen + May all the joys of Christmas Day remain to fill the New Year with happiness, 1934, 9 vloeibladen. -
€ 70 - € 140
kavel: 2528
[Boekenleggers] Verlichting
-14 boekenleggers uitgegeven door Philips lampenfabrieken ca. 1910-1940 + J. Eggink Bureau- en Kamerlampen, Leiden, ca. 1920 + Globe Oil Co. 'Use Diamond Black Leather Oil', ca. 1893 met afbeelding van de Columbus Tower in Chicago + Evered's Book-marker. Improvements in Lamps. Ca. 1880. Wat gebruind op enkele plekken + Nederlandsche Gasgloeilicht-Mij, voorheen I. Selten, Rotterdam-Amsterdam-Den Haag. Set van 5 chromolitho's + Bi-Arlita Lamp, 9 identieke boekenleggers met andere uitgever (o.a. Van Stockum's Antiquariaat en Boekhandel Veko in Haarlem + 8 shape boekenleggers van Osram, ca. 1925-35 + 15 andere vooroorlogse boekenleggers m.b.t. lampen - en ca. 90 moderne boekenleggers.-

verkocht € 130.00
kavel: 2529
[Boekenleggers] Softdrinks
-Lot van ca. 115 boekenleggers m.b.t. softdrinks waarvan ca. 50 ouder dan 1950. Hieronder enkele fraaie beweegbare boekenleggers, chromolitho's zoals Hollandia Bronwater, La Boisson Ronière en Victoria-water, twee fin-de-siècle boekenleggers van California Fig Syrup Co., Zwaardemaker's Bisschop Wijn, ontw. Jan Lavies en enkele vroege Coca-Cola boekenleggers. -

verkocht € 90.00
kavel: 2530
[Boekenleggers] Alphonse Mucha
-Moët et Chandon. Chromolitho, F. Crampenois, Paris. Set van 4 boekenleggers, elk 22 x 5,5 cm. Iets van kleur verschoten, linker litho heeft minimale besch. in linker onderhoek. In lijst achter glas.-

verkocht € 220.00
kavel: 2531
[Boekenleggers] Almanach Bookmarks
-Set vroege en zeldzame Almanach boekenleggers met opgeplakte miniatuur almanak. 1873 in 2 varianten, 1874 in 5 varianten, 1875 in 3 varianten, 1876 in 2 varianten en 1877 in 2 varianten - daarbij 4 losse Calendar bookmarks uit 1877, 1878, 1880 en 1890 (D.C & H.C. Reed & Co, Kalamazoo, Michigan), alle gelithografeerd - en een losse miniatuur Pocket book almanac van Hazeltine, 1896.-

verkocht € 170.00