2500-2541 Ephemera en ansichtkaarten

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[2500 - 2509] [2510 - 2521] [2522 - 2531] [2532 - 2541]
kavel: 2532
[Boekenleggers] Michelin
-Lot met 55 boekenleggers uitgegeven door Michelin tussen 1920 en ca. 2005 - en 37 andere m.b.t. autobanden waaronder Continental, Golden Ply, Hutchinson, India en Goodrich.-

verkocht € 80.00
kavel: 2533
[Boekenleggers] Uitgeverij G.F. Callenbach Nijkerk
-Zeer uitgebreide collectie van 124 verschillende boekenleggers van uitgeverij Callenbach Nijkerk, tussen ca. 1890 en 1940 uitgegeven. -

verkocht € 350.00
kavel: 2534
[Boekenleggers] Kinderboeken
-Lot van ca. 110 boekenleggers m.b.t. kinderboeken/ uitgeverijen van kinderboeken, leerboeken en christelijke boeken zoals voor geïllustreerde bibliotheek van Gebr. Kluitman, Alkmaar, Sint-Gregoriushuis, Utrecht en Leesteekens voor den Gulden Winckel in Baarn + ca. 450 meer recente uitgaves zoals van uitgeverij Buki en Cossee.-

verkocht € 175.00
kavel: 2535
[Vloeibladen] Louis F. Dow
-Complete serie van 12 vloeibladen voor Western Machine Works, Indianapolis, 1929. -

verkocht € 60.00
kavel: 2536
[Vloeibladen] Spreuken van alle volkeren en uit alle tijden
-Drukkerij/uitgeverij die Keure, Brugge, België, ca. 1950. Vrijwel complete set met 122 van 126 vloeibladen.-
€ 80 - € 150
kavel: 2537
Notgeld
-Folio album (52 x 41 cm.) met meer dan 1100 Notgeld-briefjes, alle Duits, eerste helft 20ste eeuw. -

verkocht € 190.00
kavel: 2538
Bidprentjes e.a.
-Album met ingestoken religieuze prentjes, bidprentjes (waaronder enkele oude) en diverse andere meest 19de-eeuwse kaartjes, waaronder chromolitho's en 'de Lelie van Kevelaer', ca. 1910. Ook enkele handgetekende bladen uit een liber amicorum. -

verkocht € 100.00
kavel: 2539
Ansichtkaarten
-Verzameling van 7 mappen met ca. 750 ansichtkaarten, gehele 20ste eeuw. Met zeer diverse onderwerpen zoals topografie Nederland en Europa, stadsgezichten (o.a. Parijs ca. 1900, Berlijn en Rome), etnografica Afrika en Amerika, architectuur. Een van de mappen met ca. 75 kaarten met naakte vrouwen, jaren 80-90. Tevens enkele bidprentjes. Kaarten deels beschreven. Alle los ingestoken in mappen.-

verkocht € 120.00
kavel: 2540
Freaks
-Waino & Plutano. Les Sauvages de Bornéo. Agés de 70 ans environ. Ne pesant que 22 Kilos chaque. Pamfletje, ca. 1900 + Biographie de l'Acrobate sans jambes. Eli Bowen. 4 pp. met tekstbiljet + Les jumeaux Chinois Célèbres Liu Soon San et Liu Tang San, ca. 1900. Afbeelding met tekst op karton 15 x 21,5 cm. met tekstbiljet in Nederlands en Frans - en 2 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 2541
Vloeibladen
-Collectie van ca. 170 vloeibladen van Nederlandse drukkers en uitgeverijen, tussen 1920 en 1970. In plastic bewaarmapjes in ringband. O.a. N.V. Drukkerij 'Mercurius' Wormerveer, A.N. Govers N.V., Van Kerkvoorde & Hollander, Vita Nova, De Slegte, een vloeiblad van een Indonesische drukkerij: 'Niro Thay Jiang' Soerabaia.-

verkocht € 195.00