veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 2500-2541 Ephemera en ansichtkaarten
[2507] [2508] [2509] [2510] [2511]
kavel: 2509 verkocht € 430.00

[Ansichtkaarten. Topografie] Twee albums

(1) 591 ansichtkaarten met fotografische afbeeldingen (meest in z/w), grotendeels Nederland maar ook o.a. België, Duitsland, Italië. Vrijwel alle beschreven en gelopen. Gedateerd ca. 1900. Ingestoken in geïllustreerd linnen album, 37,5 x 25 cm. Rug besch. en grotendeels verdwenen, kaarten goed. (2) 277 ansichtkaarten met kleurenlithografische afbeeldingen van Duitsland. Enkele beschreven. Ingestoken in kunstleren album, 27,5 x 22 cm. Rugeinden album besch., verder goed.
(totaal 2)