veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 2500-2541 Ephemera en ansichtkaarten
[2537] [2538] [2539] [2540] [2541]
kavel: 2539 verkocht € 120.00

Ansichtkaarten

Verzameling van 7 mappen met ca. 750 ansichtkaarten, gehele 20ste eeuw. Met zeer diverse onderwerpen zoals topografie Nederland en Europa, stadsgezichten (o.a. Parijs ca. 1900, Berlijn en Rome), etnografica Afrika en Amerika, architectuur. Een van de mappen met ca. 75 kaarten met naakte vrouwen, jaren 80-90. Tevens enkele bidprentjes. Kaarten deels beschreven. Alle los ingestoken in mappen.