1946-1984 Affiches

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[1946 - 1955] [1956 - 1966] [1967 - 1976] [1977 - 1984]
kavel: 1956
Willy Sluiter (1873-1949)
-'De Vereenigde Glasverzekering Maatschappyen'. Lithografie, ca. 1925. 65 x 46,5 cm.-

verkocht € 75.00
kavel: 1957
Cor van Oostrum (Waalwijk, 1912-1997)
-'Eenig zeg de nieuwe zomercollectie van van Haren'. Origineel ontwerp voor schoenenwinkel Van Haren in aquarel. 65 x 50 cm. + Prijscourant speelgoed Perry, Amsterdam - Den Haag - Rotterdam. Aquarel op papier. Ontwerp voor reclamefolder, ca. 1950 + Bols elke dag een glaasje. 35 x 25 cm. - en 1 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1958
-Mijn Aquarium, Verkade - Zaandam. 2 varianten voor een ontwerp naar het gelijknamige album van Portielje uit 1925 voor Verkade Cacao. Aquarel. Elk 30 x 24 cm. + 'Eet meer visch. Visch is gezond'. Airbrush/ aquarel op papier. 50 x 66 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 1959
[Tennis] Cor van Oostrum (Waalwijk, 1912-1997)
-"Voor Tennis Sport. Carl Denig". Origineel ontwerp voor een affiche, ca. 1935. Airbrush/ aquarel. Gesign. r.o. 65 x 50 cm. + een andere met dezelfde titel.-

verkocht € 460.00
kavel: 1961
Sinterklaas
-Lithografie op linnen, uitgave J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1900. Lithografie Amand, Amsterdam. Ondertekst: "Wie uwer, lieve kindren! kent Sint Niklaas niet uit deze prent (...)". 110 x 81 cm.-

verkocht € 380.00
kavel: 1962
Prodent
-Maakt parelwitte tanden! Prodent Tandpasta. Ontw. onbekend, 1950. 110 x 80 cm. Gevouwen, net exemplaar + proefvel met reclame voor Chlorodont Toothpaste en 3 reclames uit bladen uit de tijd (Pears' Soap en Bovril 2x).-

verkocht € 100.00
kavel: 1963
[Filmposter] Les Oiseaux (The Birds)
-Originele Franse poster bij de film van Alfred Hitchcock. Parijs, Cinemato, 1963. Ontworpen door Boris Grinsson. 160 x 120 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1964
[Theateraffiche] The Great Chang Presents Fak-Hong’s Japanese Review
-Anonieme ontwerper. Gedrukt door E. Mirabel in Valencia, ca. 1930. Gelithografeerd affiche voor een illusionistische theatershow. 64 x 44 cm. -
€ 80 - € 160
kavel: 1965
Holland via Harwich
-Day and Night Services, ontworpen door Austin Cooper. Affiche in London gedrukt door Charles Knight & Co. voor de LNER (London & North Eastern Railway), 1923-1947. Lithografie, 101 x 62,5 cm.-
€ 250 - € 350
kavel: 1966
Piet Worm (1909-1996)
-In Holland staat een huis. Het interieur van 1800 tot heden. 1941. 118,5 x 75 cm. -
€ 70 - € 120