1946-1984 Affiches

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[1946 - 1955] [1956 - 1966] [1967 - 1976] [1977 - 1984]
kavel: 1977
La Bouille Soleil
-Viticulteurs! Pour sauver vos récoltes... Imp. Joseph-Charles, Parijs, ca. 1920. Lithografie, 80 x 60 cm. -
€ 70 - € 140
kavel: 1978
Infanterist van het Nederlandsche leger
-Gebrs. Braakensiek Amst. H.G. Koster Wed., Amsterdam, ca. 1900. Affiche in twee delen van een infanterist, elk 100 x 76,5 cm. Lithografie. -
€ 150 - € 250
kavel: 1979
[Circus] Cirque Royal Néerlandais Oscar Carré
-Champ de foire Plaine St.-Pierre, vendredi 18 avril 1879. Spectacle Gala Au bénéfice de Madame la Directrice Amalia Carré. Principaux numéros du programme: Troubadour, Moor, Sylvan, Casperdin, Marcus et Nedjeyhd. Pour terminer: La Chasse de la Cour Hongroise (...) Intermèdes par 16 Clowns et Auguste. 60 x 28 cm. Druk Lod. de Vriese, Place St.-Michel.-

verkocht € 800.00
kavel: 1980
-Plaine St.-Pierre - Gand. Lundi 3 Avril 1882. Brillante représentation. La batoude américaine par tous les Artistes de la troupe. Grande manoeuvre de 20 dames, Quadruple tandem, 8 étalons trakennes, l'antiquaire. Pantomime comique en 2 parties, etc. 60 x 28 cm. Gand impr. de Th. Hemelsoet. -

verkocht € 600.00
kavel: 1981
Natuurbad Bilthoven
-Voor Jong en Oud. Nederlandsche Diepdruk Inrichting, Deventer, ca. 1935. 76 x 54 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1982
[Filatelie] Marcel den Bak/Jan-Kees Schelvis
-Nederlandse postzegelontwerpen 1989. Het Nederlandse PTT museum Zeestraat 82 's-Gravenhage. 16 december 1989 tot en met 27 februari 1990. Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. 64 x 46 cm. Met postzegelblok van 17 zegels in het midden, inclusief de kartelscheurrandjes, ontwerp Karel Martens. -
€ 70 - € 120
kavel: 1983
Woche des Buches 1958
-Thewalt, Karl. Woche des Buches. 6. - 13.10.1957. Offset. 83 x 59 cm. Gevouwen, goed ex. + Karneval Düsselfdorf 1958. F.G. de Boes, 1958. 84 x 59 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1984
Edgard Tytgat
-Rétrospective du 21 mars au 12 avril 1931. Palais des Beaux-Arts, Bruxelles. Lithografie imprimerie Wellens, Godenne et Co, Bruxelles. -
€ 600 - € 900