veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1946-1984 Affiches
[1949] [1950] [1951] [1952] [1953]
kavel: 1951 verkocht € 120.00

Adolphe Mouron Cassandre (1901-1968)

Philips Television. Lithografie, ca. 1955. Afkomstig van jubileumboek 'Smeets Rotogravure 1830 -1955'. 42,5 x 30 cm.