veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1946-1984 Affiches
[1950] [1951] [1952] [1953] [1954]
kavel: 1952 € 70 - € 140

[Motor/ fiets] Favor Cycles & Motos

Clermont-Ferrand France. Imp. Générale Clermont-Ferrand, circa 1920-1930. Ontworpen door Jean Pruniere. Lithografie. 50 x 50 cm.
Twee kleine scheurtjes links in het midden, aan de achterkant met tape vastgezet, verder goed.