2800-2815 Speelgoed

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[2800 - 2809] [2810 - 2815]
kavel: 2810
[Blikken speelgoed] Blikken Glim locomotief Jumbo met tender en houten wagon
-Ca. 1920. Groot formaat locomotief met bijbehorende tender met afneembaar dak. In uniform groen en zwart met goud (dak tender met kolendecoratie), met opdruk "Jumbo" en "168". Afmetingen (l x h x b) locomotief: 61 x 34 x 21 cm.; tender: 39 x 30 x 21 cm. Met handgemaakte houten open wagon op hetzelfde soort onderstel als de andere, in uniforme kleuren (randen bruin i.p.v. zwart) met opschrift "20 ton", 27 x 21 x 22 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 2811
Kinderspeelgoed in doosjes
-(1) Bonte prentjes voor de kinderen: geïllustreerd tekstboekje en puzzles, waarvan een incompleet. (2) Famos Druckerei No 122 met regels en zetletters (incompleet). (3) Doosje Vroolijke meubelverkooping no. 2316. (4) Our Pets. A box containing Six Cats and Dogs (...) no. 399, niet gecollationneerd. (5) De magnetische pop (met) 16 Toverjurkjes en Hoedjes, niet gecollationneerd. Leuke collectie, ca. 1900-1950.-

verkocht € 75.00
kavel: 2812
Wilhelmina aankleedfiguren
-Ca. 1898. 2 papieren Wilhelminafiguren met 10 verschillende aan te trekken jurken zoals een tennistenue, speeljurk en picknick-jurk, ook een paar hoedjes. Ingelegd in oud kartonnen doosje met meisjesafbeelding, ca. 1900. -

verkocht € 60.00
kavel: 2813
Het Roulette-spel
-met afteekeningen, tabellen en eene handleiding om dit spel zóó te spelen dat men zeker winnen moet. Naar het Hoogduitsch van H. Strack, Amsterdam, G. Theod. Bom, 1858. 24 pp. Handgeschreven spelregels 'Roulinette' aan binnenzijde voorplat. -
€ 50 - € 80
kavel: 2814
Tekno Modelauto's
-Lot Tekno Denmark modelauto's Scania Vabis Kiepwagen, Mercedes Benz 220S Ziekenauto, Ford Taunus "Fomoco" (1 sticker mist) en Volvo Leeuwenzegel. -

verkocht € 110.00
kavel: 2815
De Gruyter - Snoepje van de week
-Lot met ober op fietswiel, aap, kerstboom met engelen, auto met bestemmingsschrijf, Klein Duimpje - en 3 andere kartonnen uitknipplaten, 5 kerstbomen, 13 kartonnen huisjes (nog niet gevouwen), 2 schapen, een driewieler (zonder stuur), 3 plastic huisjes, 3 klikketjes, en ca. 50 plastic figuren van het Snoepje van de Week. Incl. een blikje van De Gruyter uit de jaren 60.-

verkocht € 200.00
[2800 - 2809] [2810 - 2815]