veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1850-1899 Fotografie
[1854] [1855] [1856] [1857] [1858]
kavel: 1856 € 70 - € 140

[Techniek] Foto-albums Electro-Apparaten Systeem Coq

(1) Spiraalgebonden album met 2 pp. opgeplakte Franstalige introductie gedateerd 1952, 12 foto's in z/w (laatste ontbreekt), ca. 12 x 17 cm, elk met Franstalig onderschrift opgeplakt op t.o. pagina, foto's en onderschriften opgeplakt aan bovenrand; (2) Spiraalgebonden album met series 100 k.V. installatie in centrale "Helpman" P.E.B. Groningen: 6 foto's in z/w, en "Gasselte" (titels in album): 8 foto's in z/w, ca. 18 x 13 cm (zowel liggend als staand), opgeplakt aan bovenrand. Een foto met knikje linksonder; (3) Schroefgebonden album "Veenendaal". 7 foto's in z/w, ca. 16 x 23 cm, op zwart karton geplakt. Stempel Fotobureau J. van Dijk, Amsterdam-Zuid op binnenkant achteromslag.
Prachtige foto's van de hoogspanningsconstructies gebouwd door de Utrechtste fabrikant, incl. het technische hoogtepunt Gasselte uit 1937. De N.V. Coq werd in 1916 opgericht en bleef tot 1962 een zelfstandig bedrijf. (totaal 3)