veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1900-1945 Fine Arts: tijdschriften
[1902] [1903] [1904] [1905] [1906]
kavel: 1904 verkocht € 1500.00

[Wendingen. El Lissitzky] Frank Lloyd Wright

Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Nr. 11, 1921. Nummer gewijd aan het werk van den Amerikaanschen Architect Frank Lloyd Wright, inleiding door H.P. Berlage, met omslagontwerp in litho naar El Lissitzky.
Inkeping van ca. 1 cm. onderzijde rug, klein scheurtje linksboven zonder papierverlies, minimale ouderdomssporen zoals een roestvlekje; een net exemplaar.