veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II
[1730] [1731] [1732] [1733]
kavel: 1731 verkocht € 240.00

[Kunstenaarsboeken] 14 diverse titels: (1) The John Upton Cookbook.

Londen, Aloes Books, 1971, (16) p. met erotische illustraties, oorspronkelijk omslag.
(2) 16 situations. Derek Boshier. Typografie en boekontwerp Roy Walker. Londen, Idea Books, 1971, titelpagina en index waartussen 16 fotografische platen, oorspronkelijk karton, oblong 4to; (3) Strange faeces #17. An all Canadian issue of experimental fiction and graphics. Edited by Opal L. Nations. New York, Strange Faeces Press, 1975, gedrukt in 500 exemplaren, 86 p., vele illustraties, oorspronkelijk geniet omslag, folio; (4) Paul Brown. Catalog for Eddie Warings hydrostatic douche primer/ Creation of a nation death of a mind by Opal L. Nations. Zonder plaats en uitgever (Strange Faeces Press en Transgravity Press), 1972, dubbelpublicatie, elk werk met 5 éénzijdig gedrukte platen, samen in één band met elk een eigen vooromslag, aaneen geniet, "deluxe"-exemplaar met kledinghanger gemonteerd aan de rug ("wardrobe copy" in pen op omslag); (5) The Kodak Mantra Diaries. October 1966 to June 1971. Iain Sinclair. Londen, Albion Village Press, 1971, (80) p., oorspronkelijk spiraalgebonden platten, 41,5 x 15 cm. (colofon-blad met roestvlekjes en scheurtjes/ kreukjes bij de rug). En met nog 9 andere w.o. 5 publicaties door/ over de Enschedese School. (totaal 14)