veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II
[1731] [1732] [1733] [1734] [1735]
kavel: 1733 € 250 - € 500

Pieter Cornelis de Moor (1866-1953). (Dansend paar: Dante en Beatrice).

Aquarel, gouache en gewassen inkt, gesigneerd links onder, 27,5 x 17 cm.
Kleine verkleuringen op recto en montagesporen op verso vanwege voormalig passepartout, maar in zeer goede, frisse staat. Bij Christie's werd in 2001 een tekening met hetzelfde onderwerp en hetzelfde formaat geveild, deze beschrijving is online terug te vinden. Volgens die beschrijving is de afgebeelde vrouw de beroemde balletdanseres Isabella Duncan, een favoriet onderwerp van de kunstenaar.