veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00 / 1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II
[1733] [1734] [1735] [1736] [1737]
kavel: 1735 € 70 - € 140

Les malheurs des immortels. Révélés par Paul Eluard et Max Ernst.

Parijs, Édition de la Revue Fontaine, 1945, gedrukt in 1860 genummerde exemplaren en enkele exemplaren H.C. (één van 500 exemplaren op vélin rose), (46) p., met 21 illustraties naar collages van Max Ernst, oorspronkelijk omslag.
Binnenzijde in zeer goede, onopengesneden staat. Omslag gebruind/ roestvlekkig. Dit is de tweede druk, de eerste druk verscheen in een zeer kleine oplage in 1922. Toegevoegd: Derrière le Miroir no. 214, mei 1975 (Adami).